top of page

Hakkımızda

Yaptığımız her şeyin temelinde bilgi ve tecrübe var.

Dünyada yaşanan ekonomik, toplumsal ve teknoloji alanlarında değişimlerle birlikte, gerek bireyler, gerek işletmeler ve gerekse ülkelerde bilginin önemi son yıllarda giderek artan bir konuma gelmiştir. Klasik ekonomi de yerini bilgi ekonomisine bırakmak üzere.

Bilgi her dönem kendine özgü bir kültürle yoğrulur. Bugün de zamanında, doğru ve erişilebilir bilgi toplumun ve her sektörün merkezine oturmuş durumda. Amacımız, misyonumuz ve tarzımız doğru ve güvenilir bilgiyi tüm paydaşlarımıza ulaştırmak.

Vizyonumuzun mimarı Özkan Çinar kırk yıla yakın bir süredir insana saygılı bir yaklaşımla,  eğitime, bilgiye ve öğretime duyduğu adanmışlıkla yoluna devam ediyor.

Bizler de kurucumuzla aynı yolda, profesyonellik, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımızla, istikrarlı bir büyüme sergileyerek Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin yirmi beş yıllık tecrübesi ve vizyonunu kendi vizyonumuzla birleştirdik.

Siz değerli okurlarımız ile günden güne güçlenen misyonumuz, tarafsız, doğru, güvenilir ve saygılı etik değerler ile sürekli gelişime önem veren web sitemizi, sizlere sunuyoruz.

Ayrıca gündemdeki son gelişmeleri yakın takip eden, başarıya başarı katacak, birlikte yeni başarılara imza atacak yazar kadromuzda sizleri de görmekten memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz.

Hedefimiz, kullanıcı deneyimi ile sitemizden faydalanan ziyaretçi memnuniyetini en yüksek konuma ulaştırarak her kesimin takdirini kazanmaktır.

Woman Writing

"Başlamak, işin en önemli kısmıdır."

Platon

bottom of page